Foxík

Vítejte na Foxíkovi

Rodinná pouta

Epizody

124. DÍL - RODINNÉ KOTRMELCE (5. 10. 2006)

Marie se omlouvá, měla přiznat, že se s Fišerem schází. Jan chce vědět, co bude dál. Marie neví, je zmatená. Jan se trápí. Chtěl si Marii vzít. Andrea nechce nikomu o Hynkově nehodě říct. Zatím.

Simona Krátkému tvrdí, že Andrea umírá. Revers podepsala proto, že chce umřít doma.

Hynek je šťastný, že budou mít miminko. Slibuje, že z Hanky udělá brzo paní Skálovou.

Kristýna u sebe našla starou fotku. Dává ji Rubešovi. Rubeše fotka dojme. Je na ní on, jeho sestra Kateřina a bratr Jiří, který umřel, když mu bylo 35. Kristýně o něm teta Kateřina vyprávěla.

Simona říká Rubešové, že nemusí zastavovat přípravy na svatbu. Filip jí už dal zásnubní prsten. Chtějí co nejhezčí a co největší svatbu. Rubeš Filipovi svatbu rozmlouvá, ale Filip se zatvrdí. Svatba bude.

Liška se potřebuje ujistit, že to Wagner myslel s nabídkou práce vážně. Wagner to potvrzuje, ale ještě se neptal. Liškovi je mu před Hedvikou trapně, že zase začal pít. Wagnerová zvedá Bořkův telefon a domlouvá Liškovi práci. Wagnera vyděsí, že Wagnerová mluvila s primářem. Liška je rád, že bude pracovat v nemocnici. Wagnera trápí, že on v nemocnici dře a jeho zástupce Krátký se tam skoro neukazuje. Krátký se nehodlá v nemocnici uštvat.

Hedvika je ráda, že má Liška práci. Doufá, že se jim povede i miminko.

Tereza odlétá s Viktorem pracovně do Holandska. Budou mít společný pokoj. Veronika jí ho závidí.


 

 
© Copyright 2006, Foxík